Powiedz nam, w jakiej branży pracujesz, a dobierzemy dla Ciebie odpowiednie produkty Terra Hydrogel!

Ekologiczna mieszanka nawozowa

Źródło wody dla roślin

Szybkie wchłanianie wody

Terra Hydrogel Vit® to ekologiczna mieszanka nawozowa i odżywka doglebowa, która znacznie powiększa pojemność wodną podłoża. Jest optymalnym połączeniem hydrożelu magazynującego wodę oraz składników mineralnych. Gwarantuje zdrowe, optymalnie nawodnione rośliny.

Terra Hydrogel Aqua® to uniwersalny preparat, który zapewnia roślinom optymalne nawodnienie. Sprawdza się podczas transportu i nasadzeń, wspomaga rekultywację terenów zdegradowanych. Jako dodatek do ściółki leśnej skutecznie minimalizuje ryzyko powstawania pożarów.

Terra Hydrogel Speed® to specjalna odmiana hydrożelu, której zadaniem jest szybkie wchłanianie wody bez jej późniejszego oddawania. To nietoksyczna substancja wykorzystywana w przemyśle – od pochłaniaczy wilgoci i worków przeciwpowodziowych, aż po środki sanitarne, leki i kosmetyki.

pomoc - kontakt - Terra Group - Hydrogel

Czy wiesz, że...

W zależności od Twoich potrzeb wybierz jeden z dwóch wariantów hydrożelu. Hydrogel Aqua oraz Hydrogel Speed są dostępne w formie pylistej lub granulowanej.

+48 509 740 475 |

Kamila Rogaczewska     Architekt krajobrazu

kamila.rogaczewska@terra-pl.eu

Dzień dobry, to my...

Skontaktuj się z nami już dziś!

ul. Wrocławska 17B

65-427 Zielona Góra

tel. +48 68 455 62 69

fax. +48 68 414 55 54

e-mail: info@terra-pl.eu

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera!

Od teraz możesz być na bieżąco z nowościami i promocjami na Hydrożele!

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Witamy w naszym gronie!

Potwierdzam, że jestem właścicielem/ką tego adresu e-mail i wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883), a także wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez Terra.