Referencje

Powiedz nam, w jakiej branży pracujesz, a dobierzemy dla Ciebie odpowiednie produkty Terra Hydrogel!

17.02.2016
Rośliny z gołym korzeniem (...) maczane są w roztworze hydrożelu firmy Terra i następnie wysadzane sadzarką do gruntu. Zastosowanie tego żelu spowodowało lepsze ukorzenianie się roślin. Pojawiło się o wiele mniej wypadów, ale najważniejsze, że przez cały okres wegetatywny rośliny mają zapas wody. Dzięki zastosowaniu żelu już w pierwszym roku po posadzeniu obserwujemy duże przyrosty roślin.

Bernard Kostrzewski, właściciel Gospodarstwa Rolno-Szkółkarskiego "OMORICA"

03.02.2014

Od kilku lat kupujemy hydrożel od firmy Terra. Współpraca zawsze układa się prawidłowo. Wykonawca usługę realizował należycie i terminowo. Zamówiony towar nigdy nie budził żadnych zastrzeżeń. Według naszego rozeznania ceny są konkurencyjne na rynku.

mgr inż. Jerzy Pulcer, Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Konin

30.01.2014

Zastosowaliśmy hydrożel w postaci pylistej do otoczkowania odkrytego systemu korzeniowego sadzonek jednorocznych i dwuletnich Sosny zwyczajnej. Na podstawie dotychczasowej współpracy Nadleśnictwo Grodziec wysoko ocenia jakość oferowanego hydrożelu oraz fachowość obsługi klienta.

mgr inż. Waldemar Cierniak, Nadleśniczy Nadleśnictwa Grodziec

29.01.2014

W roku 2012 i 2013 Nadleśnictwo Oborniki stosowało hydrożel TerraHydrogelAqua postać pylistą do zabezpieczania przed przesychaniem odkrytego systemu korzeniowego sadzonek. Jakość produktu oraz terminowość dostaw daje podstawy do wydania pozytywnej opinii firmie TERRA i polecenia jako partnera godnego do nawiązania współpracy.

mgr inż. Włodzimierz Kowal, Nadleśniczy Nadleśnictwa Oborniki

23.12.2011

Nadleśnictwo Kozienice stosowało produkt o nazwie HYDROŻEL AQUATERRA w postaci pyłu, który dobrze rozpuszcza się w wodzie i dokładnie otoczkuje korzenie sadzonek drzew. Stwarza przez to lepsze warunki wodne przy prowadzeniu nasadzeń, jak również w transporcie sadzonek.

mgr inż. Tomasz Sot, Nadleśniczy Nadleśnictwa Kozienice

20.12.2010

Specjaliści z ZGK (...) co roku sadzą 50 000 kwiatów. Niestety, problemem jest kiepskiej jakości gleba występująca na tym obszarze (...). Szukając innowacyjnych rozwiązań w 2008 roku ZGK po raz pierwszy zastosowało hydrożel produkowany przez firmę TERRA. Skutek był rewelacyjny. Gleba utrzymywała dłużej odpowiednią wilgotność, a składniki znajdujące się w preparacie dały w pierwszej fazie efekt porównywalny z łagodnym nawożeniem.

Grzegorz Nosewicz, Prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Ustce

06.12.2010

Preparat został wykorzystany do zabezpieczenia systemu korzeniowego jednorocznych sadzonek sosny. Z opinii leśniczych wynika, że lepkość preparatu jest dobra. W stosunku do sadzonek o małym systemie korzeniowym jak najbardziej produkt można polecić.

mgr inż. Andrzej Stobiński, Nadleśniczy Nadleśnictwa Czarna Białostocka

22.11.2010

Firma Am-Garden Kompleksowe Urządzanie Terenów Zieleni Anna Kowalska w roku 2010 zastosowała mieszankę nawozową TERRAVIT przy zakładaniu trawnika o powierzchni 100 m kw. Dzięki mieszance nawozowej zmniejszyliśmy częstotliwość podlewania, a końcowy efekt był dużo lepszy niż na trawnikach, gdzie nie stosowaliśmy mieszanki.

Anna Kowalska, Am-Garden Kompleksowe Urządzanie Terenów Zieleni

06.10.2010

Hydrożel AQUATERRA® w postaci pylistej sprawdził się zarówno podczas transportu materiału szkółkarskiego, jak i przy docelowych nasadzeniach. Zastosowanie hydrożelu istotnie ograniczyło wystąpienie stresu wodnego podczas transportu oraz zmniejszyło znacznie występowanie wypadów nasadzonego materiału.

mgr inż. Mariusz Bartosiewicz, Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Myślenice

09.09.2010

Hydroabsorbent AQUATERRA® sprawdził się podczas transportu i przechowywania w workach papierowych sadzonek sosny, świerka, dębu i wszystkich pozostałych wyjętych w szkółce. Dowodem potwierdzającym nasze zadowolenie z produktu firmy TERRA jest dobra udatność zakładanych upraw i regularne, coroczne zamówienia hydrożelu.

mgr inż. Edwin Krzyżagórski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Pniewy

15.10.2008

Widać korzystny wpływ otoczkowania hydrożelem na udatność upraw. Zamierzamy w następnych latach stosować również ten sposób zabezpieczenia sadzonek przed przesuszeniem, przy użyciu produktów firmy TERRA, która zapewnia terminową realizację zamówienia, kompetentną obsługą.

mgr inż. Witold Szozda, Nadleśniczy Nadleśnictwa Wisła

10.10.2008

Nadleśnictwo Namysłów w roku 2008 zakupiło 20 kg hydrożeli w firmie TERRA z Gubina. (...) Firma TERRA z Gubina dostarczyła nam produkowane przez siebie AQUATERRA® w w/w ilości. Na podstawie dotychczasowej współpracy dobrze oceniamy profesjonalność firmy, terminowość i dyspozycyjność.

mgr inż. Paweł Bąk, Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Namysłów

09.10.2008

Wybraliśmy hydrożele firmy TERRA, która przedstawione nam referencje potwierdziła w praktyce. Jesteśmy zadowoleni z wykonawstwa, rzetelności i wysokiej jakości hydrożeli AQUATERRA®. Pozwala to nam na wydanie pozytywnej opinii o firmie i zasłużonej rekomendacji.

mgr inż. Andrzej Wyłucki, Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Gołdap

07.07.2008

Firma „TERRA” (...) wykonała na terenie Nowohuckiego Centrum Kultury zabieg zabezpieczający , polegający na zaaplikowaniu hydrożelu w obrębie systemu korzeniowego na obwodzie korony każdego z wytypowanych drzew. Zabieg żelowania wykonany przez firmę „TERRA” był zabiegiem wspomagającym drzewa, które obecnie są w bardzo dobrym stanie zdrowotnym.

mgr Ferdynand Nawratil, Dyrektor Nowohuckiego Centrum Kultury

29.10.2007

Urząd Miejski w Suwałkach (...) od kilku lat stosuje hydroabsorbenty jako dodatek do podłoża oraz w postaci iniekcji w strefie systemu korzeniowego drzew. (...) Zastosowanie hydroabsorbentu pozwoliło na zmniejszenie częstotliwości podlewania roślin nasadzonych w wieżach kwiatowych, donicach i gazonach, dzięki czemu zostały obniżone koszty ich utrzymania. Ponadto dało się zaobserwować bujny wzrost kwiatów i efektowny ich wygląd.

mgr Eugeniusz Dariusz Przybysz, Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej